Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Alice Day 25.4.

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 432 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Alice Day 25.4.

Nový příspěvek od Kuba » středa 25. 4. 2012, 15:28:39

Pokud jsem se nepřehlédl, ještě tu o tom žádné téma není.

Dnes (25. dubna) se slaví Alice Day - svátek pedofilů. Jedná se o výročí dne, kdy se měl Lewis Carroll poprvé setkat s Alicí Liddellovou, pro kterou později napsal slavnou Alenku v říši divů a za zrcadlem. Carrollovi je mnoha lidmi přisuzována pedofilní orientace a zároveň se i dost spekuluje o tom, nakolik jeho vztah k Alici byl z dnešního hlediska přípustný. To už jsou otázky, na které se nezpochybnitelné odpovědi asi nedozvíme, nicméně platí: 25. dubna = Alice Day, svátek pedofilů. :)

Minulý rok na Alice Day proběhl v Praze menší sraz pedofilů, zda bylo něco podobného i letos nevím (minimálně se však sešlo několik lidí zde na chatu :)).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 2403 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alice Day 25.4.

Nový příspěvek od Kasz » středa 25. 4. 2012, 15:38:03

Já na nějaké tyhle oficiální svátky moc nejsem. *dont_know* Jistě je to důležité datum v životě Liddella, ale v mém? V mém jsou jiná data důležitější... To už je mi bližší datum 26. dubna, kdy je výročí @= výbuchu atomové elektrárny v Černobylu. :-)
leonid jumper

Re: Alice Day 25.4.

Nový příspěvek od leonid jumper » čtvrtek 3. 5. 2012, 10:10:13

Alice Day jsme lehce opožděně oslavili s Kubou a mojí ženou decentním piknikem v areálu Bohnické léčebny. Fajn akce.
Odpovědět