Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Odpovědět
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 461 poděkování
Dostal: 530 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od simgiran » sobota 7. 3. 2015, 0:49:01

Jeden poupravený:

Pozdě v noci na dveře ospalého hotelu zabouchá simgiran. Otevře mu ospalý recepční a ptá se: Kdo je tam?
Simgiran se nadechne a pyšně spustí: Homosexuání pedofil, gynekofil, masochista, sadista a fetišista.
Tak to je mi líto, pro tolik lidí tu nemám místo, odvětí recepční a zabouchne dveře.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1155 poděkování
Dostal: 2427 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » sobota 7. 3. 2015, 1:46:55

Kdyby nebylo cenzury slov, nedošlo by na chatu k pěkným vtípkům, tomuhle jsem se fakt zasmál :D :

07.03.2015 00:58:34 Uživatel Little Hero byl globálně umlčen uživatelem Server na 2 minut. Důvod: Watch your language!
07.03.2015 00:58:36 Little Hero -> Hohenheim : Nás na střední vytáhli na Forrest Gumpa, no, na to jedno skouknutí to šlo, a pak na Dědictví aneb . *censored* .hoši..., to jsem si říkal, že to bude pěkná kravina, když tam tahají školy, ale líbilo se mi to a teď je z toho kultovka.

Po vypršení "trestu":

07.03.2015 01:02:44 Little Hero : No ty hovězí dobytku, tady už se cenzurujou i názvy filmů. :D To mě potřísni trusem. :D
07.03.2015 01:06:19 Little Hero -> Hohenheim : Dědictví anebo Prostitutkahošigutentag. :D
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 10. 3. 2015, 21:11:43

Fenixi, to nejsem já. Se mnou by ta holčička asi více řádila... :D
Co je to ale proti přistižení Fenixe při šmírování holčiny při masturbaci (alespoň tak mi to přijde, pardon).

Obrázek
Zdroj: http://moonshadowfireheart.blogspot.cz/2008/12/fenix-girl.html
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 661 poděkování
Dostal: 339 poděkování

Nový příspěvek od Filip » úterý 10. 3. 2015, 22:41:10

Matka našla pod posteľou svojho syna putá, bič, koženú súpravu a najedovaná príde za otcom: „Náš syn je asi sado-maso. Čo budeme robiť?“ Otec: „No biť ho asi nemá zmysel. :D
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1341 poděkování
Dostal: 1394 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pátek 13. 3. 2015, 8:46:23

Kdy dát dítěti klíče od bytu?

Markéta Šichtařová, ekonomka, čtyři děti (6 měsíců, 3, 6 a 8 let):

To je velice individuální. Některé dítě už v šesti letech je připravené na vlastní klíče a jiné ještě ani v deseti letech ne. Není to ani tak otázka „inteligence“, jako spíše vyzrálosti, soustředěnosti, schopnosti koncentrace. Děti mě neustále překvapují tím, v čem samostatné už jsou a v čem naopak ne.

Například šestiletý syn bravurně zvládne uvařit k večeři bezlepkové řízky, brambory a polévku, aniž bych mu jakkoliv radila, ale současně kdybych ho poslala k sousedce, cestou by stihl zabloudit, ztratit čepici, obě boty a za chvíli by se vrátil s tím, že sice zapomněl, kam měl jít, nicméně zato našel cestou želvu a nese si ji domů.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/kdy-nechat-deti-chodit-samotne-domu-du5-/deti.aspx?c=A150311_133958_deti_pet
Marco Freeman
Administrátor
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 819 poděkování
Dostal: 1533 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 17. 3. 2015, 20:22:12

Dneska jsem zavzpomínal na pár vtipných historek, které se mi staly. Snad aspoň trošku pobaví. :)

Na nějaký čas jsem přijel k Prckovi domů. Sedíme v kuchyni, venku tma jako v pytli, zima, že by mě před ní neochránil ani tlustý kožich, když přijde teta z práce. Uklízí nakoupené potraviny na příslušná místa, když v tom poznamená: "Kolem domu někdo pořád chodí."
U Prcka se tomu dostane očekávatelné reakce. Vykulí oči, podívá se na svou mámu, podívá se na mě, zavrtí se na židli: "Ne, ne! Marco!" V očích se mu mihne strach a pokukuje po oknu.
"Ty mu taky musíš věšet na nos takové bludy," prohodím k tetě a protočím oči. Jako by nestačilo, že už teď mívá nepříjemně často noční můry, teď se bude ještě bát podívat se ven za záclonku.
Potichu zakňučí. "On tam někdo je."
Povzdechnu si. "Nikdo tam není." Z této vzdálenosti ani nevidí pořádně z okna, natož aby mohl někoho zahlédnout v té tmě, jak se pohybuje.
"Je," ozve se opět.
Přemýšlím, co s tím mám udělat. Je skutečně možné, že se tam někdo prochází, i když o tom skutečně pochybuji, jelikož znám až moc dobře tetin zvláštní typ humoru. Nakonec se rozhodnu, vstanu a mířím na chodbu, obouvám si otráveně zimní boty, přehodím přes sebe bundu a odemykám dveře se zapnutou diodou v mobilu. Přece jen, přece nenechám jít ven malého chlapce nebo ženu, to ať radši sám sobě dokážu, že nikdo venku není a nemusím se o Prcka celou noc strachovat.
Obcházím to kolem domu, nohy se mi boří do sněhu, zatímco si osvětluji okolí, a přivírám oči při dálkovém prozkoumání stínů keříků a skalek. Nakonec skončím před okny kuchyně, odkud na mě Prcek zvědavě kouká. Trochu mě mate, že už v jeho výrazu nevidím žádný strach, nicméně pokrčím rameny.
"Vidíš, nikdo tady není," poukazuji na skutečnost, že kdyby byl, tak už tady pravděpodobně s takovým ledovým klidem nestojím.
Nesouhlasí. "Určitě je. Projdeš to ještě jednou?" Udělá na mě psí očka.
Pozvednu obočí, myslel jsem, že se o mě bojí, ale asi jsem se trochu zmílil. Nicméně se obracím a na jeho žádost se ještě jednou pozorně rozhlížím po zahradě, zkontroluji branku, která je zavřená a pak si to šinu zpět k oknům.
Usměji se: "Tak vidíš, že tady nikdo ne-" zarazím se, když mě někdo prudce chytne za rameno. Vyjeknu jako ještě před mutací, rychle se otáčím a bez zaváhání před sebe vrážím pěst jako obranu proti útočníkovi. Ta někam skutečně dopadne a ruka, co se po mě sápe, se mě pouští.
A pak ze světla z kuchyně poznám, o jakého člověka se jedná. Strejda se drží za nos, částečně se směje, částečně bolestně sténá. "Marco, ty zase jedeš!" :D
Prcek i teta okamžitě propadli salvě smíchu, což šlo dobře slyšet i venku. Tehdy jsem to ještě nebral až jako takovou legraci, takže se chystám s dupotem k hlavnímu vchodu. Strejda mě ale zastaví a vezme mě bočním, což, jak později zjišťuji, udělal moc dobře. Prcek stojí u hlavních dveří, šustění za sebou si v zaneprázdnění ani nevšímá, jak čeká, až se objevím přede dveřmi a on mě nebude chtít pustit dovnitř.
Tak se přiblížím, připlížím a najednou: "BAF! Na koho čekáš?"
"Áááá," křičí. Tentokrát jsem to já, kdo se může uchechtat smíchy. :D

...

Jsem zrovna na hodině doučování z Češtiny, vyplňuji papíry s lehkým cvičením, když mi v kapse zavibruje mobil, oznamující příchod nové textové zprávy. Nevšimnu si, že se učitelka nachází hned kousek ode mě, sahám do kapsy a SMSku od uživatele "Zlatíčko" rozklikávám. "Myluju te," oznamuje mi zpráva.
V tom si všimnu vedle stojící učitelky: "Marco, tvá přítelkyně není zrovna zběhlá v Českém jazyce, že?" :D

("Přítelkyně." :D )

...

Historky z doučování jednoho dne (už po úspěšném nedávném coming outu) říkám tátovi. Ten se jen zašklebí: "No jo, Prcek je PSP."
"PSP?" nechápu zkratku.
"Taková... Přítelkyně S Pindíkem!" :D

...

Pár dní po mém coming outu se s tátou procházíme ulicí, stále se mě sem tam na něco zeptá, když se prořeknu a použiji pojem "kutík". Okamžitě se samozřejmě začne zajímat, co že to ten kutík vlastně je.
"Tak se říká chlapcům v preferáči," odpovídám.
"V pedofilním slangu," říká poměrně pobaveným tónem hlasu.
"Jo..."
"To je hustý!"
O pár chvil později na protější straně ulice prochází rodina s třemi dětmi, přičemž mezi nimi pobíhá malý roztomilý chlapeček v modré mikině. Nenápadně se na něj koutkem oka dívám, když můj otec zařve: "HELE, TO JE KUTÍK!" :D
Netřeba dodávat, že se po nás otočila celá ulice. :D

To je vše, kdybych si na něco vzpomněl (a určitě vzpomenu :D ), tak zase přispěji. :)

S přáním pěkného dne,
Marco F.
fenix

Nový příspěvek od fenix » středa 18. 3. 2015, 21:38:57

Recenze Bacardi Black

+ Straně richle leze do hlavy.

- je cítit v dechu.

Jsem žákem první třídy a musím říct,že větší nářez jsem neměl. Dal jsem si půllitr hned po probuzení snídaní a šel do školy. Nejen ,že už jsem nemusel snídat,nebot mě zasitil,ale y cesta do školy byla veselá a richle mi ubíhala. Cestou jsem vesele kopal do spolužák a porážel popelnice. Po příchodu školy jsem si chlapsky odplyvl přímo před školníkem ,kterého se jinak bojím a poslal ho do prd.....Když mě učitelka vyvolala,tak jsem věděl naprosto vše a ještě jsem jí sáhnul do rozkroku...Dodnes nevím co mě k tomu vedlo. Pak jsem udělal uzel na školní krajtě a víc si nepamatuji. Probudil jsem se na ošetřovně a rodiče sy mě odvedli domu....byl jsem doma už před objedem.

Zdroj:http://destilaty.heureka.cz/bacardi-black-0_7-l/recenze/
Plyšáček
Na trestné lavici
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 31. 3. 2015, 18:31:03

Připravte se na opravdovou plyšáčkovinu.

Dnes jsem dětem pustil písničku s miminky.
Poté měly za úkol předvést, jak by takové miminko na danou písničku asi tančilo.
Hodně jsme se tomu nasmáli.
Když tu mě napadlo tuto zábavu uzavřít větou:

"Tak to byla mimina a jejich pi-"

poněkud jsem se zasekl, původně jsem chtěl říci písnička, ale napadl mě nesmírně zajímavý verš....
Ale to už holčičky samy spustily:

"Mimina a jejich pipina!" :D

A já přes jejich smích jen naznačoval, trochu poplašeným hlasem:

"To jsem já neřekl! :D
Já chtěl říci mimina a jejich písnička."

Jelikož to mělo nesmírný úspěch, začal jsem slovo mimino skloňovat a děvčata si dotvářela sama.
Tak mohl případný kolemjdoucí (či rodiče teď doma) slyšet další verze:

"Mimča a jejich pipča."

"Miminka a jejich pipinka."
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne sobota 22. 8. 2015, 7:02:40, celkem upraveno 1 x.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » středa 1. 4. 2015, 16:58:48

Časopis BRAVO:

Obrázek

Nedávno mi poslal jeden kamarád. :D
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 5. 4. 2015, 20:32:35

Zjistil jsem, že není nad pročítání Skype diskuzí. Vždycky tam zmíním nějakou historku, na kterou si pak ještě více vzpomenu a tak je můžu sepsat. :)

Sedím zrovna ve vlaku spolu s tetou, strejdou a Prckem. Strejda si pokojně zajde odskočit, když se ke mně Prcek natočí a pošeptá: „Strč ruku dozadu a dělej na tetu, že někomu šmatláš po hlavě!“
Nejprve zarytě odolávám: „Ani nápad...“
„No tak!“
„Ne...“
„Bude to sranda...“
Tak se nakonec nechám přemluvit a prudce vrážím za sebe přes opěradlo ruku s tím, že si myslím, že tam stejně nikdo nesedí. Mýlím se. Moje ruka tvrdě vráží na něčí řídce vlasatou hlavu. Aby toho nebylo málo, tak se zarazím a ještě pár sekund nechám ruku poklidně ležet, než ji zase rychle vytáhnu zpět. V tu chvíli se vrací strejda, tak mu rychle zasednu místo a říkám, že se mi po směru vlaku blbě jede. Ten, nechápajíc o co jde, si na mé předešlé místo sedá.
Když paní vysedá na další zastávce, prochází okolo naší čtveřice, zaměří se na sedadlo za ní, přeměří si strejdu vraždícím pohledem a rázně odchází. Strejda reakci postřehne a nechápavě se otočí na nás: „Tý jo, ta ženská je fakt příjemná.“
A nechápe, proč se já, Prcek i teta, kterým to už došlo, válíme smíchy téměř po podlaze. :D

...

Hrajeme si s Prckem zrovna na ninji, běháme z kuchyně přes obývák a chodbu až na verandu, již odděluje korálový závěs, ukazujeme si navzájem ve vzduchu naše bojovné chvaty, když mi zaběhne na verandu a křičí na mě: „Pojď si pro mě!“
Já se ale rozhodnu ho přelstít, vsunu se za otevřené dveře do předsíně a čekám, kdy mě začne shánět. „Marco?“ zavolá po chvilce nejistě. Následně je slyšet lehký dupot, jak si to šine zpět na chodbu. Nakukuje, když v tom já vyrazím zpoza dveří. Praštím se pravým bokem o kliku dveří od WC a levým bokem o kliku otevřených dveří, přičemž bolestí zavyji a ještě k tomu shodím stojící železnou tyčku přesně na topení. Dveře se před ním v momentě přibouchnou.
Prcek se rámusu zalekne, vyvřískne a odskočí k verandě, přičemž zakopne o práh a zachycuje se závěsu, který se trhá a nakonec padá přímo s ním.
Já o něj dostanu strach, a přestože mě nepříjemně bodá v boku, zvedám se z kolenou a rozrážím dveře. Pohled, který se mi naskytne, je přímo k popukání. Prcek sedí zadečkem zaraženým do židle bez sedátka, nohy mu trčí ve vzduchu a v rukách drží černou tyčku, co měla za úkol držet korálové provázky. :D

...

Sedíme u snídaně, táta se baví na můj pedofilní účet, když to nevydržím a provokativně povídám: „Víš, že existují i teorie, že bych to třeba mohl mít už od rodiče v genech?“ Upřu na tátu šibalský pohled.
Ten se ale obrátí na svoji přítelkyni: „Helčo, moje drahá polovičko, ty jsi mi něco neřekla?“ :D

...

*Helča to už nevydrží, a tak se nám nadšeně svěří, že čeká další dítě. Táta pohotově reaguje: „Jé, to je pěkné. Ale kdopak se o to bude zase starat?“
S Helčou to ani nehne. „To zvládneme,“ hladí si bříško.
„Aby ne, když máme pedofila v rodině!“ dloubne mě táta do ramene a chytne záchvat smíchu.
Já se na to neudržím: „Ty jsi vážně úchyl.“
„No, synku, to nám vážně říká ten pravý.“ :D

...

Ležíme s Prckem na posteli, přejíždím mu štětcem po zádech, on leží na bříšku a s hlavičkou podepřenou listuje novým číslem oblíbeného časopisu. Před chvílí jsem mu s radostí oznámil, že na celé dva měsíce letních prázdnin mám dovoleno vzít si jej k sobě, z čehož dva týdny strávíme na dovolené v Řecku. Najednou slyším jeho hlásek: „A jako aj mý mamce a taťkovi jednou řekneš, že jseš pedo?“
Pokrčím rameny: „Až budeme starší, tak ano.“
Otočí se na záda a opře se o lokty, aby na mě dobře viděl. „A proč ne teďkononc? Domas to taky řek.“
„Chceš, abychom se vídali leda tak přes zprávičky, jestli vůbec takto?“ povzdechnu si.
A Prcek triumfuje: „Tak jí to řekni, až spolec budem v Řecku a oni budou super daleko od nás!“
Dostanu záchvat smíchu už jenom při té představě. Přesto ze sebe ale vymáčknu: „By si do toho Řecka pro nás ještě přijeli...“ :D

*Helča je skutečně těhotná, zatím nevíme, jestli kutík nebo holčička. Dostal jsem za úkol pro bratříčka/sestřičku vymyslet jména, protože si to ani potom nenechá Helča předem říct. Kdyby kutík, navrhuji Tomáška. U holčičky nevím, zkuste něco navrhnout. :)
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 661 poděkování
Dostal: 339 poděkování

Nový příspěvek od Filip » neděle 5. 4. 2015, 21:04:36

Marco Freeman píše: Dostal jsem za úkol pro bratříčka/sestřičku vymyslet jména, protože si to ani potom nenechá Helča předem říct. Kdyby kutík, navrhuji Tomáška. U holčičky nevím, zkuste něco navrhnout. :)
Tomáš je krásne meno, jedno z mojich obľúbených. Čo sa týka výberu mien je veľmi dôležité poznať aj priezvisko, ktoré samozrejme viem že uvádzať nebudeš, aby to spolu ladilo. Výber dievčenských mien prenechám prítomnej GL komunite.
Plyšáček
Na trestné lavici
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » neděle 5. 4. 2015, 21:22:56

Marco Freeman píše: S Helčou to ani nehne. „To zvládneme,“ hladí si bříško.
„Aby ne, když máme pedofila v rodině!“ dloubne mě táta do ramene a chytne záchvat smíchu.
Já se na to neudržím: „Ty jsi vážně úchyl.“
„No, synku, to nám vážně říká ten pravý.“ :D
Marco, to jsou tak nádherné příběhy.
Jsem moc rád, že jsi to rodičům řekl a že to tak krásně přijali. Napíšeš nám prosím detaily do původního vlákna? Jako pozitivní coming out a jako vyvážení k příběhům o těch tragických...

Jméno pro holčičku navrhuji Jasmínka, Anna-Marie, Elenka, Sofinka, Nela, Elza, Naomi, Mariánka, Izabela - záleží na příjmení a vašem vkusu.
fenix

Nový příspěvek od fenix » neděle 5. 4. 2015, 23:26:17

Tak jmen se mi líbí spousta a jak psal i Plyšovej, záleží pak i na příjmení.

Za mě asi hlavně Markétka, Kristýnka, Terezka, Adélka, Lenička, Anetka
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec » pondělí 6. 4. 2015, 11:11:52

Co babylonská jména. Ištar - hvězdička :0)
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1341 poděkování
Dostal: 1394 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » sobota 18. 4. 2015, 13:55:21

Tak jsem měl rande se sousedovic dcerou, ale říkala, že musí být do dvanácti doma. Co s ní sakra budu ty čtyři roky dělat?
malou
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Nový příspěvek od malou » středa 22. 4. 2015, 16:26:39

Dvanáctiletá dcera příjde domú a řekne rodičúm. Mami,Tati dneska nám ve škole říkaly že po ulici se potulují dva chlapi.

Jeden je mladý,načesaný-svlýká se před mladýmy holkami a snaží se k holkám i přiblížit. Ten druhý je zarostlý,nepříjemný na pohled a snaží se odebrat dívkám jejich věci.

Prosím,jak se mám bránit,kdybych narazila na toho druhého?
Naposledy upravil(a) malou dne středa 22. 4. 2015, 16:36:59, celkem upraveno 1 x.
malou
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Nový příspěvek od malou » středa 22. 4. 2015, 16:36:31

Do třídy vejde učitel a řekne dětem.

"Děti,musím vám něco říct. Po ulicích se pohybuje auto a řidič nabádá děti aby se sním projely,ony si k němu sednou a potom jedou na odlehlé místo kde dochází krúzným,ehm věcem". Děti pozorně poslouchají,jenom ze zadu se ozve pepíček a vykřikne "TO JE ALE PARÁDA".

Učitel zvážní a řekne:"Pepíčku tebe se tohle netýká,takové oni neberou a kdyby se náhodou spletly,tak tě za pár vteřin pustí".
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » středa 22. 4. 2015, 23:50:44

p123
Registrovaný uživatel
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Du er ikke alene. Nejsi sám.
Dal: 51 poděkování
Dostal: 90 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od p123 » neděle 26. 4. 2015, 18:57:47

Na Blesku se objevil článek, v němž se hovoří o ČEPEKu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/325657/sok-pedofilove-diskriminuji-pedofily.html.

Obrázek

Šok! Pedofilové diskriminují pedofily!
Na pochybném chatu „Československé pedofilní komunity“, jak se čeští úchylové honosně nazývají, došlo dnes k večeru k šokující roztržce, v níž se pohádali zástupci různých pedofilních klanů!

Nejen že pedofilové jsou tak bezohlední k nevinným dětem, že si vůbec dovolí žít, ale navíc se sdružují na nezákonných webových stránkách, kde si troufale na fóru sdílejí to, co povrchně označují za vlastní názor.

Právě jedno z vláken, kde „uživatelé“ můžou nahlašovat všechna pokoutní jednání svých spolupachatelů, se stalo důvodem, proč se na chatu zmíněných stránek dokrve pohádali pedofilové vystupující pod přezdívkami Marco Freeman a Max1. Druhý zmíněný nepřímo osočil prvního, že jeho klan pedofilů je v rámci pedofilů diskriminovaný!

„Tady jsme na děckém hřišti, no,“ prohlásil Max1, čímž chtěl naznačit, že v komunitě není místo pro pedofily jiných klanů, protože na dětském hřišti, jak je známo, nemůžou být úchylové dva, protože by si navzájem konkurovali. Hádka se tu už, bohužel pro nás, slušné lidi, končila, ale napjaté vztahy obou pedofilních klanů napovídají, že na další rozepři se můžeme těšit brzy. Doufáme, že tentokrát už bude „na nože“, aby se pedofilové pobili mezi sebou a my je nemuseli draze vydržovat v českých věznicích.
Odpovědět