Moonwalk by Michael Jackson

Recenze a tipy na zajímavá knižní díla.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 171 poděkování
Dostal: 362 poděkování

Moonwalk by Michael Jackson

Nový příspěvek od Mathias8 » pondělí 5. 12. 2016, 10:48:03

Nevídane brilantná kariéra a prísne strážené súkromie megahviezdy Michaela Jacksona vyvolali priam posadnutosť miliónov fanúšikov rocku a paparacov po celom svete. Michael Jackson spolu s Jackson 5 predal vyše dvesto miliónov albumov. Vo svojej autobiografii rozpráva o šťastných roztopašných časoch mladosti, cestách s bratmi a o svojich neraz zložitých vzťahoch s rodinou. Zdôveruje so svojimi vzťahmi k niektorým zo svojich najznámejších priateľov, otvorene hovorí o zdrvujúcej izolácii zavinenej slávou, o svojej prvej láske, o plastickej operácii, o výnimočnej kariére i neférových klebetách, ktoré s ňou súviseli.

Kniha je ilustrovaná vzácnymi fotografiami z rodinných albumov Jacksonovcov, Michaelových osobných archívov a kresbou, ktorú Michael nakreslil exkluzívne do tejto knihy – predstavuje pozoruhodnú cestu do samotného srdca a duše moderného hudobného génia.
http://www.martinus.sk/?uItem=77257
Veľa voľného času - v Kalifornii, aj keď som cestoval - som strávil v detských nemocniciach. Som šťastný, keď možem rozžiariť tým deťom dni už len tým, že sa ukážem a porozprávam s nimi, vypočujem si, čo mi chcú povedať, a tak sa potom cítia lepšie. Pre deti je to naozaj smutné, keď ochorejú. Deti si to ešte vačšmi ako ktokoľvek iný nezaslúžia. Často nechápu, čo sa s nimi stalo. Vtedy mi zviera srdce. Keď som snimi, túžim ich objímať a ulaviť im.
Viete, keď som prechádzal tým ťažkým obdobím adolescenta, boli to práve deti, kto ma podržal. Ony jediné prijali, že už nie som viac malý Michael, ale vnútri som ten istý človek, aj keď by ste ma nespoznali. Nikdy som na to nezabudol. Decká sú úžasné. Ak by som žil len preto, aby som pomáhal deťom a prinášal im radosť, stačilo by mi to. Sú to fantastické bytosti.
Pipo
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: hanuman999@post.sk
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 14 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Moonwalk by Michael Jackson

Nový příspěvek od Pipo » pátek 13. 1. 2017, 12:53:53

Už sa k tomu dostal...

Je to naozaj veľmo pekná knižka. Dík za tip.

Stále si myslím, že bol boylover :D
Stále dúfam, že nikoho nezneužil.
Stále mám veľmi rád jeho hudbu (prevažne 80. a zač. 90. rokov)
Odpovědět