Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Silent Hill

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 12
Dostal: 3 poděkování

Silent Hill

Nový příspěvek od NemesisPri » pondělí 28. 5. 2012, 11:36:53

žánr Horor

Rose, která má smrtelně nemocnou dcerku, se chopí poslední šance a vydá se za starou léčitelkou. Bohužel však zabloudí do tajemného a opuštěného městečka jménem Silent Hill, kde nakonec svou holčičku ztratí. Rose se při jejím hledání stále hlouběji zaplétá do ponuré historie města, které je mrtvé jen na první pohled. V temných koutech totiž něco číhá… a nemá to zrovna dobré úmysly. Silent Hill je ve světě počítačových her jednou z nejpopulárnějších herních sérií survival hororů, do níž patří např. i Resident Evil. Silent Hill však nestaví na zombies a roztrhaných vnitřnostech, mnohem raději diváka straší po vzoru klasických japonských hororů a představuje mu monstra jak z deníčku nejslavnějších kubistů. Výsledkem je vysoce originální herní koncept, který učaroval i Rogeru Avarymu (scénárista Pulp Fiction), který se rozhodl sepsat scénář, s podporou autora původní hry, Akiry Yamaoky z Konami. Silent Hill režíruje Christophe Gans, zodpovědný za Bratrstvo vlků.

Zda hraje dvanáctiletá Jodelle Ferland v roli Sharon, Alessy a temné Alessy
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 432 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Silent Hill

Nový příspěvek od Kuba » úterý 29. 5. 2012, 17:08:53

Jodelle je fajn, horrorové role jí sedí, navíc i umí hrát a je pěkná. Ve filmu se však, co si pamatuji, mihne spíše jen krátce a film sám o sobě je pak nanejvýš lehce nadprůměrným horrorem, čili (nejen) z pohledu pedofila podle mě nic extra.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
NemesisPri
Registrovaný uživatel
ve věku od: 8
Dostal: 3 poděkování

Nový příspěvek od NemesisPri » středa 30. 5. 2012, 11:30:58

Kuba píše:Jodelle je fajn, horrorové role jí sedí, navíc i umí hrát a je pěkná. Ve filmu se však, co si pamatuji, mihne spíše jen krátce a film sám o sobě je pak nanejvýš lehce nadprůměrným horrorem, čili (nejen) z pohledu pedofila podle mě nic extra.

Podle měn slušný horor a s atmosférou jeden z nejlepších pokuď nepočítám Vetřelce (sice tam s pohledu pedofila nic, ale jinač jsem velký fanda vetřelčí ságy). Jinač je pravda že tam nebyla tak často ale když tam byla tak jsem si to velice užíval.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1334 poděkování
Dostal: 1392 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pátek 7. 9. 2012, 10:30:41

Opakování 8.9.2012 ve 22:00 na Nova Cinema a pak hned tutéž noc ve 2:40 tamtéž. Ale souhlasím, že ten film není pro pedofila nic moc.
Angelo
Registrovaný uživatel
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Nový příspěvek od Angelo » pátek 7. 9. 2012, 23:35:44

Tento film jem viděl, ale hra Silent Hill na PlayStation, to je pořádný pycho zážitek. :D
fenix

Nový příspěvek od fenix » pondělí 1. 4. 2013, 10:47:47

Budou dávat na Nova Cinema 5.4.2013 ve 21:50 a pak také tam 6.4.2013 v 01:50 .
Odpovědět