KNIHA: Kde se skrývají kořeny sexuální deviace

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KNIHA: Kde se skrývají kořeny sexuální deviace

Nový příspěvek od Kasz »

Našel jsem stránku o knize Kde se skrývají kořeny sexuální deviace, která zatím nebyla vydána a její autor úpěnlivě hledá nějakou možnost, jak knihu vydat.

Tyto stránky vznikly ke knize - "Kde se skrývají kořeny sexuální deviace", která v brzské době výjde. Napsal jsem ji já, tedy František Oliver Deml. Proto má tento blog název fodeml.blgz.cz
Zdroj: http://fodeml.blgz.cz/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Kuba
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: KNIHA: Kde se skrývají kořeny sexuální deviace

Nový příspěvek od Kuba »

Kniha bude určitě zajímavá, autor si zasluhuje poděkování za odvahu. Uvidíme co z toho vzejde, po odborné stránce od toho moc nečekám, ale ten osobní příběh bude předpokládám hodně zajímavý a poučný.

Taky by mě zajímalo, jak na jeho postoj, který aspoň zdánlivě vypadá jako egosyntonní, reagovali v Havlíčkově Brodě, protože jestli mi teď něco v Bohnicích vyčítají a mluví, že by chtěli u mě "předělat", tak je to právě můj hluboce kladný postoj ke své deviaci.

A moc děkuji Kaszovi za upozornění na stránky/knihu!
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů