Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.

Souhlasíte s mým desaterem?

Anketa končí za pátek 22. 10. 2021, 13:50:06

Ano, naprosto
4
33%
S většinou bodů souhlasím, ale ne se vším
5
42%
Souhlasím s cca polovinou bodů
0
Žádná hlasování
Souhlasím jen s menšinou bodů
3
25%
Nesouhlasím
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Bouře »

Já do 7. třídy teprve půjdu a opravdu nikdy jsme na čárky nepsali žádné testy ani jsme si o nich nic nezapisovali opravdu nic . *out*
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Hebeš »

Nemáš zač. :) Já bych tu taky mohl vyprávět o učitelích, kteří asi neznají to, co učí. Ale radši ne veřejně.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Fx100d »

Také Tě vítám na fóru.

Jen uvedu drobný příklad, jak jsou čárky ve větách důležité. Král diktuje písaři rozsudek a říká "Popravit nelze propustit!" Pokud písař napíše "Popravit, nelze propustit!" pak bude vězeň popraven. Pokud však napíše "Popravit nelze, propustit!" vězeň bude propuštěn. Jedna čárka pak ovlivní, zda bude vězeň žít nebo ne. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Bouře »

A jak se to potom řeší hovorově ? A jak se pozná že to myslel tak a ne třeba jinak v hovorové mluvě kde nejsou čárky ? Že chvíli mlčí a až potom mluví ? *book*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bouře za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Fx100d »

V mluveném slovu se to řeší tak, že u čárky děláš krátkou pomlku. Čárky oddělují jednotlivé věty v souvětí (nejčastěji), takže celou větu řekneš najednou, pak chvilku pomlka a pokračuješ další větou. Také to poznáš na intonaci. Větu většinou zakončíš stejně, jako kdyby tam byla tečka, takže v intonaci jdeš dolů. Čteš to prakticky tak, jako by tam byla tečka a dál pokračovala nová věta. Takže vlastně čteš "Popravit. Nelze propustit." Nebo naopak "Popravit nelze. Propustit."

Teď nevím, jestli to z mého vysvětlení pochopíš. :D No, já učitel nejsem, jsem jen hloupý elektrikář. :D
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Bouře »

Takže to mám chápat tak že je to něco jako tečka která ale neukončí větu ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bouře za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Fx100d »

No, dalo by se to tak říci v mluveném slově a v tom konkrétním příkladu s vězněm. Ale čárka větu neukončuje. Pomocí čárek se jen věty nespojují, ale dá se do věty vložit další věta. Např. "Petr jde v úterý na trénink." Do této věty můžu vložit další větu, která to upřesní. Petr jde v úterý, jako obvykle, na trénink. V tomto případě větu neukončíš, nejdeš tedy intonací dolů, protože věta má pokračování. Pomlku ale v místě čárky uděláš. Čárky také mohou oddělovat jednotlivé položky v seznamu věcí. např. Petr trénuje fotbal, volejbal, tenis, košíkovou a plavání. Pokud ale čárky ve větách nepíšeš, často si čtenář může smysl tvých slov jen domýšlet. Neví totiž, kde končí jedna věta a začíná druhá a podobně. Čárka se nepíše jen tehdy, kdy jsou věty nebo slova odděleny spojkou a. Proto jsem v předchozím příkladu mezi košíkovou a plavání čárku nenapsal.

Ty mi ale dáváš. Já už jsem ze školy pmalu 20 let pryč. Sám se divím, že si to ještě pamatuji. :D Ale když člověk alespoň občas čte a píše, tak už mu tahle pravidla přijdou automatická a nemusí nad tím ani tolik přemýšlet. Navíc nevím, jestli ti to zrovna já mohu vysvětlovat. Z češtiny jsem měl vždy na vysvědčení za 4. :[
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Jája
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Bouře »

Aha už to chápu , Děkuji . ;)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od Fx100d »

Nemáš vůbec zač. Teď tak přemýšlím, proč já vlastně nedělám učitele? Jak tak koukám, docela by mě to i bavilo. :) Ale je fakt, že ve škole jsem opravdu neměl dobrý prospěch, učňák jsem zvládl s odřenýma ušima a maturitu bych nedal, natož vysokou. :) Radši zůstanu u elektřiny. *wizarz*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Pedofilovo desatero (Hebešovo)

Nový příspěvek od 301 »

To je poprvé co souhlasím se všemi body. Všechny jsou parádní
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Hebeš
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti