Čerstvé zážitky z Asie

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Stal se mi "zážitek", o který bych se rád podělil a možná tím otevřel zajímavé téma.

Jak jsem psal ve svém představení, rád a často cestuji. Nejraději mám země jihovýchodní Asie, a právě teď trávím nějaký čas s rodinou v Indonésii.

Nejprve se pokusím "vyhnat slona z místnosti": ne, nejezdím do Asie za sexem s nezletilými. Nikdy jsem nevyužil žádných komerčních sexuálních služeb. Nějaké přiležitosti byly, ale rozum/strach/čest vždy vyhrály nad touhou. Pokud někdo projeví zájem, klidně se rozepíšu.

Musím se přiznat, že mám pro Asiatky slabost. Působí na mě "dívčeji" (alternativa k ženštštěji), submisivněji, mileji a zranitelněji než ženy a dívky u nás, jsou usměvavější a mají postavy malých holčiček. Často působí, že o vás mají zájem, přestože jste 2x nebo 3x starší, a někdy ten zájem dokonce skutečně mají.

O různé "zážitky" tu tedy není nouze. Každou chvíli narazíte na krásnou drobnou dívku s vyzáží holčičky, která se na vás usmívá od ucha k uchu, a když ji úsměv oplatíte, tak očima neuhne a směje se ještě víc a je prostě k sežrání. Často se mi při takových setkání div nezastaví srdce.

Třeba dnes. Vracel jsem se s dcerou po hodinové koupačce v moři k dece s manželkou, když na mě už z dálky mlčky úsměvem zaútočila tak překrásná dívenka prodávající korálky, že jsem ztratil orientaci. S úsměvem jsem odmítl, ale ona se nedala a trápila mě dalších několik dlouhých sekund ještě krásnějšími prosebnými úsměvy... a já se jen marně snažil vypadat svéprávně před svou blížící se manželkou, říkat "ne" zatímco v mysli zní "bože ano", a nešlápnout na nějakého nešťastného turistu co si vybral špatné místo k ležení. Mohlo ji být cokoli mezi 11-ti a 14-ti, těžko říct... a to právě na asiatkách miluju.

Drobné milé servírky, které byste si nejraději odvezli domů jsou tu všude. Od další takové krásky tu kupuju kokosy, a ten její slaďoučký nechápavý výraz, když se jí snažím vysvětlit, že opravdu nepotřebuju brčko (druhý nákup), plastovou lžíci (třetí nákup), potravinovou fólii (čtvrtý nákup), ani žádný jiný plast (teď už radši pokaždé), je prostě odzbrojující.

Rádi tu chodíme do takové luxusnější italské restaurace (což je stále víceméně rarita v širokém okolí). Mají tam personál snad 20-ti mladých servírek, indonésanek (ty jsou ze všech asiatek nejdrobnější), většina moc hezkých, všechny minimálně o hlavu menší než manželka. U vchodu nabízí domácí italskou zmrzlinu a aby stíhali nával turistů i místních, jsou za pultem někdy i čtyři nebo pět zmrzlinářek.

Při včerejší návštěvě jsem jako tradičně nejprve u vchodu vybíral zmrzlinu pro dceru, a pak ji objednal od volné zmrzlinářky, která mě hned zaujala krásným drobným obličejem, milým a usměvavým, jako panenka. Na tělo jsem neviděl, byla celá schovaná za tím zmrzlinovým pultem. Teprve při cestě dovnitř jsem si všiml, že narozdíl od ostatních zmrzlinářek stála na takovém stupínku, a když nám zmrzlinu donesla ke stolu, myslel jsem že snad sním. Ta 100% legální dívenka byla drobnější a menší než moje dcera z prvního stupně základní školy.

Pedofilův splněný sen. Nemůžu jí pustit z hlavy :-).

Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 2):
Daniel, Pavel1
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Myš »

O dívkách ti moc nenapíšu, ale chlapci se mi líbí napříč zeměmi. Přijde mi, že ti stejně jako dívky i asijští (z dálného východu) chlapci dospívají o něco později a mají spíš menší postavy. Usuzuji dle v Česku žijících Asiatů, protože nejdále na východě jsem byl na Blízkém východě.

To, že by mohl být chlapec, který se mi líbí, nad 15, mi občas hlavou probleskne, ale tu myšlenku zas pustím a nechám jít, protože mi vztah s klukem kolem 15, 16 let nepřijde úplně reálný (a vlastně ani nevím, jestli by mi naplňoval potřebu partnerské sounáležitosti, spojení, kterou mám).
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Nojo, já to u chlapců neumím posoudit. Vztah s dívkou nebo ženou je pro mě o tom, že se o ní starám, hýčkám si jí a mazlím se s ní :-). Jasně že jde i o jiné věci, ale tyhle jsou důležité pro mojí sexualitu a o mnoho víc nepotřebuju. S manželkou sice máme plně rovnocený vztah, ale i kdyby byla nejschopnější ženou na světě, vždycky pro mě bude jen holčička o kterou se musím starat.

Mezi mladými asiatkami je prostě spousta takových, co vypadají jako holčičky, a to i vysoko nad 15 let. V domě, ve kterém tu pobýváme, máme jednu droboučkou uklízečku. Vzpomínám si, že když jsme tu bydleli naposledy před dvěma lety, tak mě zaujala svou roztomilostí. Tělo dvanáctky, pěkný obličej a úsměv. Při povídání jsem se dozvěděl že je jí 24 a má 4-letou dceru. Opravdu moc hezká. Za ty 2 roky se vůbec nezměnila. Stále je to ta krásná usměvavá dívenka.

U starších je to už horší. Kupoval jsem tu SIMku od takové babičky, tak ve věku mojí matky +/-. Musel jsem jí ukázat pas a s radostí mi oznámila, že máme narozeniny ve stejný den. Asi nekoukala na rok, říkal jsem si. Ale koukala, o pár vteřin později poznamenala, že je o rok mladší než já.

Ale proč myslet na ošklivé věci, když je na světě tolik krásných...
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Daniel »

Dreamer píše: pátek 20. 9. 2019, 19:29:19 Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Ano, líbí se mi dospělé ženy, pokud jsou menší postavy a vypadají na svůj věk mladě. Moje budoucí manželka mne zaujala tím, že byla o hlavu menší než a já, a ač je o něco starší, všichni ji tipují tak o deset let méně než mě.

Na asiatkách je určitě hezké to, že jsou menší a mají měkčí rysy v obličeji, ale evropanky se mi líbí víc.

A když už píšu, přidám jeden zprostředkovaný zážitek, který mám od manželky. Desetiletá dcera přes léto povyrostla a rifle, které jsme jí na jaře koupili, jí už byly malé. A protože nebyly skoro nošené, tak je manželka nabídla přes internetový bazárek v očekávání, že je nějaká maminka koupí pro svoji dceru. Jedna se jí také hned ozvala a domluvily si setkání ve městě. Tam k jejímu překvapení dorazila drobounká žena s kočárkem a malým miminkem, na svoje rifle si natáhla ty dceřiny, zkoukla je ze všech stran, prohlásila, že dobrý, zase si je sundala, zaplatila a odešla.

Když mi to manželka vyprávěla, tak jsem prohlásil, že tu paní bych rád viděl. Manželka se zasmála, pak na mě spiklenecky mrkla a řekla, že by se mi určitě líbila.

Mimochodem, docela rád bych se seznámil nejenom s tou paní, ale také s jejím manželem. Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl kolega, co se sexuality týče.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Dreamer
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Tak té překrásné holčičce z pláže je 12 let. Trošku jsme se skamarádili... tedy, koupili jsme si od ní za pětistovku cetky tak v hodnotě dvacky, které jsme rozhodně nepotřebovali.

Koupal jsem se s dcerou v moři a všiml si, že přišla s nějakým klukem, asi stejně starým, možná o kapičku starším, a usadili se asi metr dva od naší prázdné deky. Nemohl jsem se dočkat, až se manželka vráti s pizzou, vylezeme z vody, a já si budu užívat pohled na nejkrásnější stvoření na světě během celého dlouhého, strašně pomalého oběda.

Stalo se, ale její chování mě trochu zaskočilo. Celou dobu nás bez kapky studu upřímně pozorovala, a usmívala se na nás a hlavně na mě takovým způsobem, jako by snad dokázala číst moje myšlenky. Po jídle jsem šel s dcerou do vody, ale manželka se s ní seznámila, a něco nakoupila. Kromě jejího věku se dozvěděla, že ten kluk je bráška, a že ani jeden nechodí do školy.

O pár dní později přišla na stejné místo zas. Já byl u moře jen s dcerou, a zrovna jsme vlezli do vody. Bylo už později odpoledne a na pláži jsme tak byli v dohlédnutelném okolí sami. Přišla zase s bráškou, postavila se na břeh a usmívala se na nás. Bráška nám zamával a sednul si opodál. Ona tam stála dobrých 5 minut a jen se na nás smála, než jí konečně brácha odtáhnul.

Nevím úplně, co si o tom myslet. Lidé jsou tu milí a usměvaví, ale až takhle zase ne :)
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Po mnoha měsících z jiného místa a jiného soudku. Budu rád za reakce, zejména těch z vás co mají děti.

COVID a zavření hranic asi většina z vás prožívala jinak než já. My s manželkou a před-pubertální dcerou zůstali v jisté nejmenované zemi, na malém tropickém ostrově běžně velmi oblíbeném mezi turisty. Takový na turismu stojící ostrov se během hysterie kolem COVIDu změní k nepoznání. Pláže jsou liduprázdné, otevřená je každá desátá restaurace, zdravíte se s místními jako starý známý, a turistu co přijel jen na jednodenní výlet z druhé strany ostrova nebo jiné části země poznáte na 100 metrů, protože všechny déle pobývající jedince a rodiny znáte minimálně od pohledu.

V takové atmosféře jsou k sobě lidé milejší, sdílnější a komunikativnější. Citlivější jedinci se objímají, někteří pláčou. Když vyrazíte na vedlejší pláž, tak vás nepřekvapí, když k vám přijde cizí chlápek, sedne si vedle vaší deky a začne si povídat.

Poprvé jsme ho viděli na stejném místě o pár dní dříve. Byl tam s partou dalších Rusů, asi pět dospělých, dvě krásné dcerušky a malý chlapeček. Seděl pár metrů od ostatních a hrál si s dětmi. Mohlo mu být tak 35-40, štíhlý charismatický fešák. Měl zakloněnou hlavu, nahé holčičky mu ji "myly" pískem, chlapeček mu zakopával nohy. Vzpomínám si na jeho blažený výraz na tváři a trochu jsem mu záviděl. Šťastný otec.

Partička to zabalila dřív než my, zůstali jsme na pláži sami. Po nějakém čase, těsně před našim odchodem se šla dcera projít - tak 200 metrů, víceméně na dohled. Když jsme odcházeli, vrátila se s tím, že jí objímal nějaký pán. Byla nadšená, koukli jsme směrem odkud přišla, kdosi nám zdálky mával, pobaveně/nechápavě jsme na sebe s manželkou pohlédli a nechali to být.

O pár dní později na stejném místě byl ten "šťastný otec" sám. Dcera se k němu rozeběhla a dlouze se s ním objala. Pán si k nám přisedl a začal povídat. Je z Ruska, přijel sem za obchodem, uvízl tu, doma má rodinu, dceru, tady je osamělý. Miluje místní lidi, jsou usměvaví a milí. Miluje děti. "Can I hug her again?"

Bydlel v hotelu, který jako jediný podával v plážové restauraci alkohol i přes absolutní zákaz místní vlády. Chodili jsme tam rádi, ale setkání s ním nám nebyla moc příjemná a začali jsme se mu vyhýbat. Během následujících týdnů jsem ho viděl na pláži sedět u mnoha rodin s malými dětmi, které často objímal. Jednou k nám přišel s asi 16-letou dívkou, oba byli moc milí, dívka vzala dceru za ruce a začala se k ní klanět/modlit/nevím. Pak odešli.

S manželkou jsme se shodli na teorii, že to byl "pedofil na lovu" :-) a jeho historka s rodinou byly jen žvásty. A možná to tak vůbec nebylo. Ale to není podstatné. Podstatné je, že jsem narazil na jiného člověka, kterého jsem považoval za pedofila, a nebylo mi to příjemné. Nastavoval mi zrcadlo. Instinkt ho zařadil jako hrozbu pro naši dceru.

A přitom šlo o prd. Dceři se jeho objetí líbila, tak proč mu to nedopřát? Nedopřál jsem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 6):
Zappart, pbd, Cykle02, podivin, Kasz, Daniel
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od podivin »

Dreamer píše: čtvrtek 4. 6. 2020, 18:35:47 Po mnoha měsících z jiného místa a jiného soudku. Budu rád za reakce, zejména těch z vás co mají děti.
...
S manželkou jsme se shodli na teorii, že to byl "pedofil na lovu" :-) a jeho historka s rodinou byly jen žvásty. A možná to tak vůbec nebylo. Ale to není podstatné. Podstatné je, že jsem narazil na jiného člověka, kterého jsem považoval za pedofila, a nebylo mi to příjemné. Nastavoval mi zrcadlo. Instinkt ho zařadil jako hrozbu pro naši dceru.

A přitom šlo o prd. Dceři se jeho objetí líbila, tak proč mu to nedopřát? Nedopřál jsem.
Moc ti děkuju za tenhle zápisek. Jsem v trošku podobné situaci jako ten Rus a chovám se trochu podobně, tak o tom teď budu přemýšlet, jak mne vidí okolí. Nejsem ale na lovu. Mám děti, ale bydlí s matkou. Takže jsem rád za společnost jiných dětí, když jsou moje děti u mě, tak si hrajem všichni spolu. A k tomu se váže můj dotaz na tebe. Kdybys věděl jistě, že ten Rus má doma rodinu a opravdu se mu stýská a že není na lovu, ale jen chce opravdu to objetí, cítil by ses lépe?

Jinak jsem ale překvapený, co tvoje dcera udělala, že se objímala s úplně neznámým chlapem. Já třeba nechal ty děti tady samotné, aby udělali první krok a neříkal jsem jim, aby mne objímali nebo cokoliv jiného. Nechal jsem je samotné, aby zjistily, jaký jsem. Také jsem jim o sobě řekl, ve kterém bytě bydlím, prostě nic neskrývat, s rodičema se bavím. Řekl bych, kdyby to takhle někdo udělal s mýma dětma, tak bych byl asi v klidu, ale kdyby se někdo seznámil s mýma dětma jako ten Rus a hned se s nima objímal, tak bych asi koukal, jak vypadá jeho rozkrok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Dreamer
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Díky za reakci.

Nemyslím si, že pro mne bylo důležité, zda má rodinu a nebo ne. A samozřejmě ani on vůbec nemusel "být na lovu". Nicméně získání si důvěry milým přístupem, nějaké ty dárečky, úplatky a lži mohou velmi dobře zafungovat na některé místní chudé maminky. Zda je také oslovoval netuším, já ho viděl vždy jen s rodinami turistů/expatů na té pláži.

Spíš mě překvapilo, že jsem k němu automaticky instinktivně cítil antipatie. Sám jsem pedofil, ale kontakty s cizími dětmi nenavozuji. Když se ke mě nějaká holčička a nebo i kluk na pláži ženou, tak radši utíkám :-D. Tenhle chlapík byl úplně v pohodě, těžko by si mě koupil, těžko by si k dceři dovolil něco nevhodného na veřejnosti, a přesto jsem ho považoval za hrozbu.

Tak si říkám, že když takhle zavrhne (domnělého) pedofila pedofil, jak na nás musí koukat ti většinoví. A nebo naopak, znám sám sebe a tak přistupuji ke mě podobným s nedůvěrou. Na první pohled ostatním rodinám nijak nevadil, ale zase většina z nich byli jen výletníci, tak nemohli vidět ten vzor v jeho chování.

Žije tu spousta podivných lidí, plných duchovna a tantry a všemožných jiných punkových nebo komerčních rádoby alternativních záležitostí, a tak to taky mohl být jen další pošuk v řadě, plný lásky ke všem bytostem na zemi. Víc takových.

Dcera je hodně kontaktní, takže její vstřícnost mě vůbec nepřekvapila. Ale to by bylo na delší povídání...
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Cykle02 »

Dreamer píše: čtvrtek 4. 6. 2020, 23:28:20Spíš mě překvapilo, že jsem k němu automaticky instinktivně cítil antipatie.
Zrovna z nedávna mám podobný zážitek. Když jsem procházel městem, zahlídl jsem sedící skupinku dětí, jejichž sociální sítě znám (nj informace to je moje), takže nebyly pro mě úplně cizí. Povídal si s nimi nějaký muž, a bylo do očí bijící, jak se k ním nehodí. Rozhodně jsem z toho měl pocit že takhle vnímán bych nechtěl být, ne-li jestli na ně něco nezkouší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Dreamer
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Cykle02 píše: pátek 5. 6. 2020, 8:45:32 Rozhodně jsem z toho měl pocit že takhle vnímán bych nechtěl být, ne-li jestli na ně něco nezkouší.
Jo. Když nad tím přemýšlím, tak má reakce byla hodně ovlivněná tím, že tam se mnou byla manželka. Podvědomě jsem si nepřál, aby mě s ním srovnávala. Kdybych tam byl sám, možná bych neměl problém se s ním spřátelit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Kasz »

Tomu chlapovi do hlavy nikdo nevidí, takže můžeme spekulovat, jestli byl nebo nebyl pedofil, nebo co ho vedlo k tomu, že se tě dokonce zeptal, jestli může obejmout tvou dceru. Tvůj instinkt ti ale něco napovídal, připadalo ti to podezřelé. Tak je to ale v pořádku, reagoval bys tak na kohokoliv bez ohledu na jeho sexuální orientaci, prostě kdo by se k tvému dítěti choval podezřele. To tě stejně vedlo jen k určité větší ostražitosti, dokonce jsi mu ani nezakázal, aby dceru nakonec obejmul, v podstatě na této úrovni žádné riziko nehrozilo a navíc - kdybych chtěl nějaké dítě zneužít, nebudu se tak okatě kvůli obejmutí dítěte seznamovat s jejími rodiči, na druhou stranu to může být strategie, jak si získat jejich důvěru, dceru pak se mnou pustí na zmrzlinu a pak někde za rohem… A ty se ani nemusíš nic dozvědět, akorát si možná všimneš změny v chování své dcery ve vztahu k tomuto muži. Ale i to je otázka - za zmrzlinu by třeba byl ochotná něco snést… a nikomu o tom neříct.

Život přináší riziko. Rodiče samozřejmě musí být ostražití, nejde jen tak někomu hned věřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Dreamer
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Starší zážitek z Kuby

Nový příspěvek od Dreamer »

Když už jsem to tu nakousl, tak se podělím o celý příběh, dokud si ho aspoň trochu pamatuju :).

Před pár lety jsem vyrazil s kamarádem na Kubu, bylo to ještě v době kdy tam Američani nesměli, a turismus tam nebyl moc rozvinutý. Na letišti nás vyzvedl můj velmi blízký přítel, říkejme mu třeba Honza, který tam v té době žil a podnikal. Vtipné bylo, že kamarád, se kterým jsem tam letěl, neuměl ani slovo anglicky ani španělsky, nikdy nebyl mimo Evropu, a ani neznal toho mého přítele, co nás měl vyzvednout. Letištní kontrolou prošel za pár minut, zatímco mě shodou náhod 3x vyslýchali a 3x prohledávali, takže jsem vylezl až po 2 hodinách. Dodnes si pamatuju, jak si oddechl když mě viděl.

Sešli jsme se tam 4 kluci a plán byl půjčit si auto a objet Kubu mimo běžné turistické oblasti, trošku si zakajtovat, a bavit se. Honza byl král diskoték a lamač srdcí, v každé vesnici na něj čekala nějaká (dospělá) dívka, se kterou udržoval poměr. Každá z nich doufala, že si jí jednoho dne odveze. Moje výčitky mu byly lhostejné. Vše šlo podle plánu, na Kubánské poměry (auto troska, do kopců jsme občas museli tlačit, hotely zoufalé, silnice příšerné). Cesta byla hezká, příroda krásná. Města trpěla epidemií cholery, což vzhledem k hygienickým podmínkám které tam panovaly nebylo nijak překvapivé.

Co nás s kamarádem překvapilo, bylo Honzovo dikotékové a rumové tempo. Cestu víceméně naplánoval podle svých oblíbených vesnických diskoték a přítelkyň, každou noc "pařil" téměř do rána, přesto byl schopný se ráno ujmout volantu a jet dál. Celá dovča se odehrávala víc v noci, než ve dne. Všechny ty Honzovy dívky byly nádherné a milé, a já je opravdu litoval, že narazily na takového hajzla.

Kamarád po 2 dnech odpadl, já se účastnil nočních akcí každý druhý den, ale nebylo pro mě příliš zajímavé to táhnout dlouho do noci. Na vesnických diskotékách jsme jako jediní běloši budili vždy velkou pozornost místních dívek a stali se vyloženě lovnou zvěří. Nezřídka se mě (dospělé) dívky nechápavě ptali, proč s nimi nechci mít sex. Některé jsem tim vyloženě urážel. Dotazy jako "nelíbím se ti?", "ty jsi muž, já jsem žena, pasujeme do sebe, tak proč se nepobavit?" byly na denním (nočním) pořádku.

Jenoho večera jsme dorazili do městečka Piňar. Je to asi jediný název, který si z Kuby pamatuju, vzhledem k večeru, co jsem tam prožil. Z dikotéky jsem odešel okolo půlnoci, kdy se ostatní přesouvali na jinou akci, ale spát se mi ještě nechtělo. Šel jsem na prázdné náměstí, sednul si na lavičku, popíjel rum a pokuřoval. Brzy lavičku vedle obsadila mistní omladina, popíjecí rum z jedné láhve. Dva kluci tak 14-16, dívky 10-12, 14, 15 odhadem. Zaujal jsem je (běloch v Piňar v noci mimo hotel je prostě cool a velmi vítané rozptýlení) a lámavou angličtinou a posunky jsme si povídali.

Pochopil jsem, že jeden z těch kluků je bratr té nejmladší dívky. Druhý přítel jedné z těch starších. Byla s nimi zábava, všichni byli slušně rozjetí, holky začali brzy na lavičce tancovat velmi erotickým způsobem, kluci jim tleskali do rytmu. Ta nejmladší byla překrásná a trochu zdrženlivější než ostatní. Řekl jsem si, že je nevyšší čas z akce vycouvat, a začal se loučit. Všichni, včetně té nejmladší, důrazně protestovali, "noc je ještě mladá", a tak jsem se vymluvil na to, že mi došly cigára. Postavili se k tomu prakticky a jedna z dívek odběhla za roh a za 5 minut byla zpět s krabičkou cigaret a další flaškou rumu, kterou jsem byl donucen s nimi sdílet.

Nevím přesně po jaké době, ale brzy se ti dva, co k sobě trochu víc patřili, začali cumlat, a všichni mě sborově začali povzbuzovat, že bych s jednou z nich určitě měl mít sex, když už jsem jednou za život v Piňar. Holky se předváděly a s chichotáním podbízely. Nakonec všem došlo, že se mi líbí ta nejmladší, což kvitovali chápavým neodsuzujícím smíchem, její bratr začal zářit štěstím a začal celou "akci" organizovat. Hodí nás autem k nim domů - do hotelu nemůžeme, je moc mladá, mohly by být problémy (ve skutečnosti do státních hotelů byly všechny návštěvy zakázané, což se běžně řešilo úplatky pro recepčního, jak mi Honza vysvětlil). Divenka se smála, byla na mě moc milá, svým dívčím způsobem mě sváděla... a byla trošku nervózní.

Další půlhodinu jsem si užíval tu velmi neobvyklou situaci, nabídky odmítal... a nakonec utekl do hotelu.

Honza mi druhý den vysvětlil, že na Kubě je pro mladé sex v podstatě jediná zábava, obzvláště dál od Havany. Nemají knihy, nemají internet, nemají televizi, nemají nic. Jen rum, tanec a sex. Zápaďáci jsou pro ně navíc velmi atraktivní, většina dívek touží po tom, že přijede princ ze západu, zamiluje se a odveze si jí. Bráška prostě chtěl pro svojí sestřičku to nejlepší. A pro svou rodinu. Sestřička ze západu určitě občas něco pošle.

Marco se mě tu nedávno ptal, jak bych se zachoval v situaci, kdyby mě nějaká koketka začala svádět, a já se přiznal, že si sám sebou nejsem úplně jistý, a možná bych selhal. Neselhal jsem. Bylo to v cizí zemi, na vesnici, riziko postihu minimální, a i přes láhev rumu a velmi vyhrocenou situaci jsem to ustál. Zpětně se tedy hlásím do klubu, co mají své “rozhodnutí” úspěšně za sebou :).

Zbytek dovolené jsem strávil zamilovaný vzpomínkami na tu krásnou dívku, a tak trochu v mlze. Mám z té noci pár fotek, a občas zavzpomínám.

V Asii, kam jezdím častěji, nic podobného nezažijete, tam jsou všichni slušní, děvčata jsou po setmění doma a v barech v odlehlých městech sedí jen pár místních bossů zpívajících karaoke, co vám nabízí chlast a (dospělé) prostitutky. Ale rád se tam projíždím na motorce po odlehlých venkovských oblastech. Spousta dětí tam nikdy neviděla na živo bělocha, a když někde zastavíte, obsypou vás, chtějí vám ukázat cestu a sáhnout si na iPhone. Ale to opravdu musíte mimo běžné turistické trasy.

Kuba se v tomhle vymyká i ve svém regionu. Honza zná velmi dobře celou střední a jižní ameriku, ale tenhle velmi otevřený přístup k sexu prý zažil jen na Kubě. Dnes už tam funguje turismus, myslím že už tam mohou jezdit i Amíci, a vše už nejspíš bude úplně jinak...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 10):
Gabriel Svoboda, podivin, Marco Freeman, Daniel, Fx100d, simgiran, Zappart, Kiiax, pbd, Tony
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Dlouho jsem nenapsal nic ze života, tak to zkusím napravit s čerstvým zážitkem, který možná stojí za zamyšlení.

Jak jsem tu už asi párkrát psal, kromě vlastní dcery moc často s jinými holčičkami do nějakého bližšího kontaktu nepřicházím. Po dlouhé době se na mě ale usmálo štěstí a navštívili nás přátelé s malou holčičkou, a strávili s námi několik dní, během kterých jsme společně cestovali, chodili na procházky, snídali a večeřeli, koupali se v moři a bazénu, a víceméně spolu trávili veškerý čas.

Když jsme se viděli naposled před pár měsíci, jen na nějaké odpolední akci, tak se mě jejich dceruška (kterou jsem ten den viděl poprvé) dost bála. Říkali, že takhle na lidi běžně nereaguje, a já cestou domů přemýšlel, čím to bylo. O to příjemnějším překvapením bylo, že při tomto delším setkání se do mě hned druhý den bez větší nadsázky doslova zamilovala.

Její posedlost mnou byla tak intenzivní, že rodiče jen nechápavě kroutili hlavou a její tatínek na mě po pár dnech docela seriózně žárlil. Mám proto docela jednoduché vysvětlení. Děti podle mě touží po pozornosti víc, než po čemkoliv jiném, a dokáží velmi dobře rozpoznat, zda pozornost, kterou dostávají, je upřímná a úplná, nebo jen částečná, "aby se neřeklo", hraná. No a já si s ní prostě hrál upřímně rád, a za to mě ta potvůrka odměnila tou nejkrásnější a nejupřímnější láskou. Prostě pedofilní grooming jak vyšitý...

Co vám budu povídat, bylo to krásných pár dní, kdy jsem mohl dávat lásku malé holčičce, a plnými doušky si užívat lásku, kterou mi dávala zpět. Žárlivost tatínka jsem se snažil mírnit tak, že jsem se ho snažil zatahovat do našich her, ale většinou to moc nefungovalo. Např. zatímco já jí učil plavat tak, abych ji nestresoval, aby si to užívala a krásně se na mě při tom smála, on ji bez lítosti potápěl a vyváděl jí další nepříjemné věci, takže pak jen co ho viděla, utíkala za mnou, abych jí před ním ochránil. Ke konci mi za něj bylo až trochu trapně.

Od manželky jsem byl už dopředu varován, že holčičku často nechávají běhat bez oblečení, zejména u vody, a tak jsem se trochu bál, jaký to na mě bude mít efekt. Čekal jsem, že mi to bude "způsobovat diskomfort", a zakázal jsem si ho dávat najevo, natož se o něm svěřovat manželce. Jedna věc je tolerovat fantazie o imaginárních dětech, ale úplně jiná jsou touhy týkající se skutečného dítěte našich přátel.

K mému překvapení se ale stalo něco úplně jiného. Už jsem na to totiž zapomněl, ale stane se to vlastně vždycky, když mám vzácnou příležitost být v bližším kontaktu s nějakou holčičkou. Za celou dobu mi ani jednou neproběhla hlavou žádná sexuální myšlenka. Naopak, v okamžiku, kdy si například svlékla spodní část plavek v momentě, kdy jsme byli v bazénu sami, přispěchal jsem s tím, že je potřeba si plavky zase obléknout, nebo jsme vylézli z bazénu, hned jsem ji zabalil do ručníku a sháněl pro ni oblečení. Nebo když mě povalila, sedla si mi na břicho a chtěla na mě "skákat", automaticky jsem se z toho nějak vykroutil a přesvědčil ji k jiné hře.

To by se ještě dalo vysvětlit nějakou přirozenou opatrností, ale ten efekt byl mnohem větší. Za celou dobu jejich návštěvy a vlastně doteď, i po několika dnech, jsem nepomyslel eroticky ani na žádné jiné, byť imaginární dítě. Jindy masturbuji docela často, ale teď na to vůbec nemám pomyšlení a jsem zvědav, jak dlouho to vydrží. Ta nevinná dětská láska (a pro mě možnost lásku dávat) mě úplně zbavila erotické touhy.

Netvrdím, že všichni pedofilové to mají stejně, ale myslím, že alespoň část to může mít podobně. A tak prostě věřím tomu, že pro velkou část pedofilů může být skutečně naplňující a relativně bezpečné se profesionálně věnovat dětem.

S trochou nadsázky bych po těch pár svých zkušenostech řekl, že čím déle jsem bez kontaktu s dítětem, tím jsem nadrženější, ale stačí docela krátký bližší kontakt na to, aby mě to přešlo, a má pedofilie byla naplněna a uspokojena čistou láskou, a radostí z dětského štěstí.

Máte to podobně?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 7):
Zappart, Bouře, Fx100d, pbd, podivin, Daniel, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Zappart »

Mám to podobně, i když té její nahoty bych se nebál. Ovšem fyzický kontakt jako "skákání po mně" jistý efekt má, takže tomu bych se také raději vyhnul, aby mně to neprozradilo. Ta dětská bezprostřednost a náklonnost mně odzbrojuje a staví mne do role ochránce, což je rozhodně krásnější role, než role násilníka, když máte koho chránit. Zajímavé bylo to, že se napoprvé bála. Zajímavé proto, že i to se mi stalo, že tento "strach" přerostl velmi rychle v lásku. Psycholog by to jistě velmi šikovně vysvětlil, já to beru jako krásnou a přirozenou věc, těžko bych ale volil vhodná slova...
A jinak, přeji takové krásné chvíle i dalším, ať mohou zažít tu krásnou dětskou lásku (bez erotického kontextu) a užít si vlastní roli rytíře - ochránce dětského srdíčka :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zappart za příspěvky (celkem 2):
podivin, Dreamer
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Fx100d »

Mám to také tak. Odborně se tomu říká sublimace sexuálního pudu. Pud je uspokojen jinak, než sexuální aktivitou. Nebude to tak ale mít asi každý pedofil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Dreamer
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Cykle02 »

Tohle jsem takhle markantně zažil jen jednou, když mi bylo nějak kolem dvaceti. Strávil jsem tehdy nějaký čas s 11letou holčičkou, co byla přesně můj typ, a i když jsem v té době byl sexuálně aktivní dost. Tři dny jsem vůbec necítil sexuální potřebu.

A něco podobného. Nikdy jsem nezaznamenal popis jevu, že holčičku se kterou má pedofil osobní kontakt, nemá sexuálních fantaziích. Je o tom ale zmínka třeba v Danielově světě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Dreamer
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od podivin »

Opravdu krásné *heart* :)
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06 Když jsme se viděli naposled před pár měsíci, jen na nějaké odpolední akci, tak se mě jejich dceruška (kterou jsem ten den viděl poprvé) dost bála. Říkali, že takhle na lidi běžně nereaguje, a já cestou domů přemýšlel, čím to bylo.
Její posedlost mnou byla tak intenzivní, že rodiče jen nechápavě kroutili hlavou a její tatínek na mě po pár dnech docela seriózně žárlil. Mám proto docela jednoduché vysvětlení. Děti podle mě touží po pozornosti víc, než po čemkoliv jiném, a dokáží velmi dobře rozpoznat, zda pozornost, kterou dostávají, je upřímná a úplná, nebo jen částečná, "aby se neřeklo", hraná. No a já si s ní prostě hrál upřímně rád, a za to mě ta potvůrka odměnila tou nejkrásnější a nejupřímnější láskou. Prostě pedofilní grooming jak vyšitý...
Také jsem o tom přemýšlel. Někdy mám pocit, že ty holčičky tu mojí lásku vidí v mých očích, resp. že tam vidí něco, co nechápou, ale co pak vyhodnotí jako něco krásného.
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06K mému překvapení se ale stalo něco úplně jiného. Už jsem na to totiž zapomněl, ale stane se to vlastně vždycky, když mám vzácnou příležitost být v bližším kontaktu s nějakou holčičkou. Za celou dobu mi ani jednou neproběhla hlavou žádná sexuální myšlenka.
Něco podobného jsem pozoroval u slečen, do kterých (podle mne) jsem byl opravdu zamilován. Poprvé na gymplu, slečnu jsem vídal každý den a nikdy jsem si ji nepředstavoval v erotických fantaziích, ale některé jiné spolužačky, ke kterým jsem podobný cit necítil, jen se mi prostě líbily, jsem si v erotických fantaziích představit dokázal. Druhou i třetí lásku jsem si také představit eroticky nedokázal. Přemýšlel jsem o tom, že možná nechci mít nějaké fantazie, aby ten intimní kontakt byl jako první v realitě. A u těch holčiček, kde je skutečný partnerský vztah (včetně intimního) pro mne nereálný, si pak dokážu holčičku alespoň trochu představit v erotických fantaziích.
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06Naopak, v okamžiku, kdy si například svlékla spodní část plavek v momentě, kdy jsme byli v bazénu sami, přispěchal jsem s tím, že je potřeba si plavky zase obléknout, nebo jsme vylézli z bazénu, hned jsem ji zabalil do ručníku a sháněl pro ni oblečení.
Hmmm, tak to já bych ji asi nechal. Zřejmě bych jí nedokázal koukat na intimní místa, protože bych se cítil jako prase a nevím, jak bych jí to měl vysvětlovat, kdyby si toho všimla. Ale nechtěl bych ji kazit radost z její aktuální hry.
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06Nebo když mě povalila, sedla si mi na břicho a chtěla na mě "skákat", automaticky jsem se z toho nějak vykroutil a přesvědčil ji k jiné hře.
Tak v tomhle případě bych musel také změnit hru, to by bylo hodně nebezpečné pro mé srdce.
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06Za celou dobu jejich návštěvy a vlastně doteď, i po několika dnech, jsem nepomyslel eroticky ani na žádné jiné, byť imaginární dítě. Jindy masturbuji docela často, ale teď na to vůbec nemám pomyšlení a jsem zvědav, jak dlouho to vydrží. Ta nevinná dětská láska (a pro mě možnost lásku dávat) mě úplně zbavila erotické touhy.
Ehm, ano. Souhlasím.
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06A tak prostě věřím tomu, že pro velkou část pedofilů může být skutečně naplňující a relativně bezpečné se profesionálně věnovat dětem.
Založíme ČEPEKovský klub snílků :D
Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06S trochou nadsázky bych po těch pár svých zkušenostech řekl, že čím déle jsem bez kontaktu s dítětem, tím jsem nadrženější, ale stačí docela krátký bližší kontakt na to, aby mě to přešlo, a má pedofilie byla naplněna a uspokojena čistou láskou, a radostí z dětského štěstí.
Máte to podobně?
Musím říct, že zřejmě ano.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvky (celkem 2):
Dreamer, Zappart
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Phaliya Dhaniyeole
Registrovaný uživatel
Bydliště: V hoodu
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Telegram: @PhaliyaD
Výkřik do tmy: Vadí mi alibismus a infantilní dospěláci. Mozek je potrava pro červy až v rakvi. Láska hory přenáší.
-
Miluju tuhle stránku i když je trošku cringe&alibi -$orry-

Best of:
[23:25:26] s w jenik11 → emma2 : jo a ještě jsem kočárkofil miluji kočárky a rad si na kočárek honím dám na kočárek pláštěnku a pak ho postříkám
Příspěvky: 51
Dal: 21 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Phaliya Dhaniyeole »

Milý příspěvek :)

Přijde mi zajímavý a asi i pochopitelný, kolik pedofilně orientovaných lidí cítí náklonnost k Asiatům (i když je to široký pojem). Osobně ho ale nesdílím, teda aspoň ne v plném rozsahu. Přijde mi, že se je většina žen ve spoustě asijských zemí zvyklá přehnaně se líčit, což umocňuje jakýsi "dospělý feel" :D je to vážně "kus od kusu", ale podobné je to i v ČR
Tito uživatelé poděkovali autorovi Phaliya Dhaniyeole za příspěvek:
Dreamer
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer »

Phaliya Dhaniyeole píše: neděle 4. 12. 2022, 18:29:18 Milý příspěvek :)

Přijde mi zajímavý a asi i pochopitelný, kolik pedofilně orientovaných lidí cítí náklonnost k Asiatům (i když je to široký pojem).
Jo, pro mě osobně jsou malé asijské holčičky naprosto nejkrásnější na světě. Kdysi se mi dokonce líbily i zdejší slečny v “zákonném věku”, protože vypadaly jako holčičky. Žádné přehnané líčení jsem nikde v Asii nezaznamenal, možná to bude jen nějaký tvůj dojem ze sociálních sítí (?)

Každopádně ten můj poslední příspěvek byl o bělošce :)
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od pbd »

Dreamer píše: neděle 6. 11. 2022, 19:10:06 S trochou nadsázky bych po těch pár svých zkušenostech řekl, že čím déle jsem bez kontaktu s dítětem, tím jsem nadrženější, ale stačí docela krátký bližší kontakt na to, aby mě to přešlo, a má pedofilie byla naplněna a uspokojena čistou láskou, a radostí z dětského štěstí.

Máte to podobně?
Ano a ne. Ačkoliv nemám tolik zkušeností, abych z nich mohl vyvozovat nějaká pravidla, tak vím co popisuješ. Zároveň však mám pocit, že je u mě ono upozadění chtíče díky citovému naplnění jen určitou fází a časem slábne. Ale to v uvozovkách opravdu odhaduju nějaký trend z jednoho či dvou "měření".
Tito uživatelé poděkovali autorovi pbd za příspěvky (celkem 2):
Dreamer, Zappart
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů