O ztracené lásce

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7422
Dal: 1423 poděkování
Dostal: 1447 poděkování

O ztracené lásce

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

http://www.csfd.cz/film/173959-o-ztracene-lasce/" onclick="window.open(this.href);return false;

Z tohoto devítidílného seriálu jsou pro nás zajímavé první dva díly, kde mají významnou roli 10letá Michaela Doubravová (Honza), Pavel Dytrt (Jaroslav) a Dominik Kárník (Francek):

Obrázek Obrázek Obrázek

Rodiče Honze i všem ostatním tají, že je holka, a když je z hlediska děje potřeba to všem postavám prozradit, má to ve 45. minutě 2. dílu zajímavé důsledky pro to, co se na obrazovce musí objevit. :) Ale je to jeden z mála případů nahých scén, kdy je to nevyhnutelné — kdyby se scéna vynechala, děj by zcela ztratil smysl, a kdyby se kamera usilovně dívala jinam, nejmladší část diváctva by asi nepochopila, oč jde.
Česká televize píše:Léto je na polích i ve vzduchu a kluci Hroudovi stavějí hráz rybníčka. Už se s Honzou udobřili, a tak ji volají, aby se šla s nimi vykoupat. Ta se nejdřív bojí, neumí plavat, ale pak si dá říct. Svlékne šaty a... kluci začnou vřískat, že Honza není kluk, ale obyčejná holka...
rarefilmfinder.com píše:The 2nd episode: three boys decide to go skinny-dipping at the pond and invite their friend Honza. But Honza is actually girl; she believes that she is a boy and doesn't know the difference between boys and girls. They take off their clothes and the boys start laughing. The girl runs off (full nudity from side/back).
Ale pokud je tento diskusní příspěvek na stánkách ČT pravý, minimálně Michaela Doubravová žádné trauma z natáčení nemá. :)
Michaela Doubravová 31. 10. 2003 19:27 (!) Reagovat (@) 1 +1 -1 0

Vtom filmu jsem si zahrala jednu z hlavnich rolí, a vím ze natácení ztracené lasky bylo zatím moje nejkrásnejsí natácení.To díky panu reziserovi V.Polesnému a celemu stabu...Myslim,ze se ta prace vyplatila a vznikl z toho oc hezky film... pozdravuji CT papa Míša Doubravová (MALA HONZA )
Druhý díl je 19.7.2012 ve 13:55 na ČT1 (první díl o den dříve) nebo na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1023270655-o-ztracene-lasce/499226100011002/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: O ztracené lásce

Nový příspěvek od Angelo »

Ano ano, ta ona scéna. :D Jen kvůli ní jsem si tenkrát na videokazetu nahrál celý díl, a pak koukal a koukal... Ale moc toho vidět není. Nu co, dá se to čekat, že? :)