Pollyanna (1960)

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7422
Dal: 1423 poděkování
Dostal: 1447 poděkování

Pollyanna (1960)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

http://www.csfd.cz/film/17724-pollyanna/" onclick="window.open(this.href);return false;

Poté, co Pollyana osiří, přestěhuje se i se svou tetou do bohatého města Harrington, kde by se měl jejich život o mnoho zlepšit. Pollyanina teta stále trvá na skromném a slušném životě, přesto Pollyana po celém městě šíří svůj optimismus a veselou náladu a to i na každého nevrlého samotáře a ubrečeného hypochondra. Jediný, kdo má problémy s přijmutím Polly do svého srdce, je její teta. V neshodách, které mají místní lidé s Pollyinnou tetou je to Pollyanna, která dává lidem sílu k tomu, aby si stáli za svými názory a vírou. (Michelle8) (csfd.cz)

I když je to prý klasika, ještě jsem to neviděl. 14letá Hayley Mills jako hlavní hrdinka je podle komentářů na ČSFD nesympatická, ale číselně je film hodnocen relativně dobře.

Obrázek Obrázek

Ve filmu je i něco pro BL. :)
rarefilmfinder.com píše:Walt Disney movie has an innocent skinny-dipping scene. A boy (12) was given a brand new bicycle for his nude scene swinging on a rope swing.
21. 7. 2012 v 09:05 na ČT1.