Město ztracených dětí

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 49 poděkování
Dostal: 94 poděkování

Město ztracených dětí

Nový příspěvek od MR_Xguard » středa 15. 8. 2012, 0:17:26

http://www.csfd.cz/film/20630-mesto-ztracenych-deti/

Tim Butron skutečně umí podivuhodné filmy.

Dobrodružné fantasy. Film je vhodný pro GL i BL, ikdyž z mého pohledu je ve filmu častěji k vidění Judith Vittet, jež je v hlavní roli velmi inteligentní holčičky, která je společně s ostatními dětmi nucena krást peníze, zlato, šperky a jinné cennosti pro dvouhlavou chobotnici. Ovšem jednoho dne se potká s hrdinou, silákem, který si říká "Jednička", který naopak moc rozumu, až na ten selský nepobral a při kouzelnickém vystoupení s představením jeho ohromné síly byl unesen jeho malinký cca čtyřletý nevlastní neustále hladový bratříček šílenými stvořenímí vytvořenými jako kopie jednoho šíleného vědce. Jak to tak bývá ve správných GL filmech, mezi holčičkou a silákem začne vznikat velmi silný přátelský vztah. Ale více vám neprozradím, abyste se měli na co těšit. ;) U mě je to žůžo film a musíte jej vidět asi třikrát s jistým časovým odstupem, než veškerý jeho obsah pochopíte, to se mi na takových filmech nejvíc líbí.

Podle filmu byla také vytvořena stejnojmenná hra pro playstation a nejsem si jist, jestli i port pro PC

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Michael Xguard, sociální gorila :D
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 432 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Město ztracených dětí

Nový příspěvek od Kuba » středa 15. 8. 2012, 17:09:04

No, kdysi jsem viděl a podle mě žádný velký zázrak, byť špatný film také ne.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět