Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Ulvepigen Tinke

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
fenix

Ulvepigen Tinke

Nový příspěvek od fenix » neděle 2. 9. 2012, 12:21:28

Příběh se odehrává v Dánsku v roce 1850. Hlavní hrdinkou je devítiletá dívka Tinke. Je špinavá a hladová. Oba její rodiče zemřeli a jenom zázrakem přežila v lesích. Tinke potká pasáčka krav, Laruse, který ji dá chleba a mléko. Postupně si získává její důvěru a pochopí, že by Tinke umřela hlady, kdyby ji nepomáhal. Larus ji vezme s sebou na statek, kde pracuje. Statkář by ji chtěl poslat do chudobince, ale jeho žena by si Tinke chtěla nechat a vychovat ji jako svoji dceru, kterou nikdy neměla. Ale Tinke je jako divoké zvíře a má svůj vlastní plán. Na maminčině smrtelném loži dostala náhrdelník. Maminka jí řekla, že pochází z velmi bohaté rodiny, ale že ona utekla s Tinčiným otcem a od té doby své rodiče neviděla. Řekne Tinke, ať najde své prarodiče... ( zdroj sfklub )

Moc pěkný film. V hlavní roli 10 letá Sarah Juel Werner jako Tinke. Krásná holčička, hned jsem si všim jejich krásných modrých očí ...

Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 435 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Ulvepigen Tinke

Nový příspěvek od Kuba » pondělí 3. 9. 2012, 16:28:56

To je moc hezká pohádka.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět