Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Jak se odregistrovat?

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 49 poděkování
Dostal: 94 poděkování

Re: Jak se odregistrovat?

Nový příspěvek od MR_Xguard » úterý 11. 9. 2012, 20:44:51

Pošli soukromou zprávu administrátorům Buď Fx100d nebo Kaszovi. Důvod udávat nemusíš. Přeji příjemné bytí. Jenom bych chtěl upozornit, že by bylo škoda přijít o příspěvky ve foru. Některé diskuze by pak mohly ztratit smysl v kontextu.
Michael Xguard, sociální gorila :D
VANAX
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Dal: 7 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Nový příspěvek od VANAX » úterý 11. 9. 2012, 20:58:29

Creepy píše:Chci odtud odejit, ale nevim jak.
Síce mi nebudeš chýbať, ale aj tak ti prajem veľa úspechov s osobnom i profesionálnom živote. Maj sa.
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1166 poděkování
Dostal: 2451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 11. 9. 2012, 22:14:27

Creepy, je to nutné? Nestačí ti sem jen přestat chodit? Co když se v budoucnu zase budeš chtít zaregistrovat? Všechny tvé příspěvky ztratí identitu, pokud je ponecháme. Pokud je i vymažeme, budeš-li si to přát, ztratí smysl spousta textů v mnoha vláknech, kam jsi psala.
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 149 poděkování
Dostal: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Fx100d » pondělí 17. 9. 2012, 8:52:15

Aby bylo všem jasné, jak lze zrušit účet, napíšu to sem.

Uživatel sám svůj účet zrušit nemůže, musí požádat administrátora (mě nebo kasze) a to tak, aby měl administrátor jistotu, že se jedná o majitele účtu. Nejlépe tedy požádat pomocí soukromé zprávy na fóru nebo emailem který byl uveden u registrace. Pokud takto požádáte, bude vám účet vymazán i bez udání důvodu a můžete si vybrat, zda ponecháte na fóru své příspěvky. Příspěvky ponechané na fóru po zrušení účtu zůstávají pod stejnou přezdívkou, změní se jen hodnost uživatele na návštěvníka a avatar se nastaví na implicitní avatar návštěvníka.

POZOR: Nemohu vyhovět těm, kteří mi napíší přes chat jako anonymové, nebo žádají smazání z e-mailu, který k účtu nepatří. V případě, že ztratíte přihlašovací údaje k účtu zde i k e-mailu, který jste uvedli při registraci, je třeba prokázat, že jste majiteli účtu. Nejlépe uvedením mailu patřícího k rušenému účtu a IP ze které jste na web přistupovali. Takový postup lze ale uplatnit pouze vyjímečně a pokud si administrátor nebude jist, že se opravdu jedná o majitele účtu, může smazání odmítnout.

Účty na chatu může zrušit jakýkoliv přihlášený správce (já, efix, kasz, MR_Xguard), stačí jim na chatu pošeptat svou žádost.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1360 poděkování
Dostal: 1400 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pondělí 17. 9. 2012, 11:58:35

bez udání důvodu a můžete si vybrat, zda ponecháte na fóru své příspěvky
Nechat si smazat příspěvky bez udání důvodu mi ale přijde dost neslušné vůči ostatním členům fóra. Chápal bych ze závažných důvodů (např. v příspěvku byly uvedeny údaje umožňující identifikaci autora či třetí osoby) buď smazání příspěvku, nebo jeho úpravu, nebo změnu přezdívky autora. Ale takto máme v pravidlech zakotvenu možnost fórum v podstatě vytunelovat.
MarkM
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Dal: 325 poděkování
Dostal: 134 poděkování

Nový příspěvek od MarkM » pondělí 17. 9. 2012, 13:29:27

Určitě by se dalo před smazáním nicku nejdříve přejmenovat a až potom smazat nick (kdyby to tak někomu vyhovovalo a stačilo :) ) Kdyby se někdo bál spojení nicku s jeho osobou. Protože je opravdu škoda, mazat všechny příspěvky.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
MR_Xguard
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 49 poděkování
Dostal: 94 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard » pondělí 17. 9. 2012, 14:58:15

Tak vzhledem k tomu, že svůj vlastní příspěvek můžeš kdykoliv editovat, tak by si je klidně mohl promazat sám, což už se taky párkrát stalo.
Michael Xguard, sociální gorila :D
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 17. 9. 2012, 15:31:47

Gabriel Svoboda píše:Nechat si smazat příspěvky bez udání důvodu mi ale přijde dost neslušné vůči ostatním členům fóra. Chápal bych ze závažných důvodů (např. v příspěvku byly uvedeny údaje umožňující identifikaci autora či třetí osoby) buď smazání příspěvku, nebo jeho úpravu, nebo změnu přezdívky autora. Ale takto máme v pravidlech zakotvenu možnost fórum v podstatě vytunelovat.
Na druhou stranu - prostě toto fórum by nejspíš mělo umožňovat smazání příspěvků i bez udání důvodu... Pedofilie je citlivé téma a je fakt, že autorem příspěvku je ten uživatel, který jej vložil. Příspěvky si samozřejmě může editovat, ale jaký to má smysl, když např. pbd všechny svoje příspěvky "vytečkoval"... to už rovnou můžeme smazat účet i s příspěvky a bude to méně "divné". Právo smazat uživatele i s příspěvky bych uživatelům fóra ponechal samozřejmě s apelem na možnost zachování příspěvků... Takhle jsem již zachránil jeden dotaz z poradny - autor nejdřív se zveřejněním souhlasil, posléze ale si svůj souhlas rozmyslel... změnil jsem tedy přezdívku a text mírně přepsal - důležitá je v tomto případě odpověď pana sexuologa, která je zveřejněná i s dotazem.
Kuba
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 435 poděkování
Dostal: 272 poděkování

Nový příspěvek od Kuba » úterý 18. 9. 2012, 17:11:20

Gabriel Svoboda píše:
bez udání důvodu a můžete si vybrat, zda ponecháte na fóru své příspěvky
Nechat si smazat příspěvky bez udání důvodu mi ale přijde dost neslušné vůči ostatním členům fóra. Chápal bych ze závažných důvodů (např. v příspěvku byly uvedeny údaje umožňující identifikaci autora či třetí osoby) buď smazání příspěvku, nebo jeho úpravu, nebo změnu přezdívky autora. Ale takto máme v pravidlech zakotvenu možnost fórum v podstatě vytunelovat.
Souhlasím. Navíc smazání příspěvků jednak udělá na fóru binec a potom, všechny stopy po autorovi se stejně nevymažou, protože mnohé texty zůstávají zachovány v citacích jiných uživatelů a aby se tomu zabránilo, museli by administrátoři ručně zkontrolovat a případně upravit všechny tyto příspěvky, což by v případě aktivního člena mohla být práce i na několik hodin.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 18. 9. 2012, 17:39:56

Kuba píše:...museli by administrátoři ručně zkontrolovat a případně upravit všechny tyto příspěvky, což by v případě aktivního člena mohla být práce i na několik hodin.
Toto by administrátoři nedělali, protože tyto citace již jsou obsahem příspěvků jiných autorů, kteří k nim mají také své autorské právo - moderátoři by konkrétní upravili příspěvek pouze na žádost původního autora a pouze v případě, že by obsahoval informace napomáhající odhalení identity původního autora.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 263 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec » neděle 23. 9. 2012, 22:01:34

Creepy píše:Treba si to jeste rozmyslim.
Rád bych se zeptal co se stalo, doufám že to není kvůli některým mým komentářům.
Kuba
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 435 poděkování
Dostal: 272 poděkování

Nový příspěvek od Kuba » pondělí 24. 9. 2012, 16:14:07

Možná to spíš bude kvůli mé existenci (a přítomnosti).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět