Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Učiteli žákyně lízaly z kolen šlehačku! Rituál, nebo sexuální úlet? (Nova.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5177
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Učiteli žákyně lízaly z kolen šlehačku! Rituál, nebo sexuální úlet? (Nova.cz)

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 20. 9. 2012, 18:24:58


Šokující snímky zachycují ředitele školy, jak si nechává od žaček i žáků slízávat šlehačku z kolenou. Šlo pry o součást jakéhosi rituálu. Část rodičů dokonce podivné chování obhajuje.

Skandál otřásl sousedním Polskem. Na církevní škole v Lublinu tam třináctileté dívky, ale i chlapci olizují kolena otci Marcinu Kozyrovi. Ten své úchylné chování obhajuje slovy, že se jedná o iniciační rituál, který žáci školy, jíž je ředitelem, podstupují již mnoho let.

Polskou veřejnost snímky naprosto šokovaly a vyvolaly novou bouřlivou diskuzi o pedofilech v řadách katolické církve. Překvapivé však je, že někteří rodiče inkriminovaných žáků vystoupili na knězovu obranu. Prý to nebyla šlehačka ale holicí pěna a prý ji nikdo nebyl nucen jíst.

Monika Sajkowska z polské organizace pro ochranu dětí si ale myslí něco jiného. "Ty děti byly zmanipulované. Všechny hranice byly překročeny,“ řekla serveru thnews.pl. K úchylným snímkům se postavilo odmítavě i ministerstvo školství, ty ale dosud visí na webu školy.Myslím, že toto je opravdu za hranicí dobrého vkusu, i když v podstatě neznáme kontext. S dětmi se dají hrát různé hry, ale jakékoliv olizování nebo dotýkání se těl pusou, ať už dospělých osob nebo dětí mezi sebou, by do tohoto hraní patřit nemělo. I když je fakt, že to mohla být "nevinná" hra někde na nějakém mládežnickém spolču. Kdybych však toho kněze znal, nejspíš bych se jej také zastal, protože mediální štvanice umí udělat své. Stejně jako vím, že bych si ve škole mohl dovolit některé děti prostě a přátelsky pohladit, raději se nedotýkám, protože stačí i jeden dobře míněný dotek špatně pochopený druhou stranou, a už se vezete jako tento kněz.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Zappart a 5 hostů