Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Děti ze stanice Leningradská

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7099
Dal: 1360 poděkování
Dostal: 1400 poděkování

Děti ze stanice Leningradská

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pátek 5. 10. 2012, 17:37:53

http://www.csfd.cz/film/205371-deti-ze-stanice-leningradska/

Dokument uvozuje informace, že po rozpadu SSSR se zemí potulují na čtyři miliony dětí bez domova a že během natáčení se jen v Moskvě pohybovalo takových dětí na třicet tisíc. Filmová výpověď je založena na interview s dětmi nejrůznějšího věku a záznamu jejich otřesných existenčních podmínek. Shlukují se v metru a na nádražích, přespávají v kanálech a ruinách. Živí se žebrotou, krádežemi, příležitostnou prostitucí, náruživě fetují. Malé komunity jim nahrazují rodinu. Ta vlastní je buď vyštvala na ulici, anebo ji sami zavrhli. Vypěstovali si až dojemný smysl pro solidaritu. Dovedou něžně milovat, ale i zabíjet. Někdo si přesně uvědomuje svou situaci, někoho už hubí drogy a nemoci. Čelit krutému světu ulice dětem pomáhá nejen dodržování jeho drsných zákonů, ale i jeho folklorní reflexe. (MFF Karlovy Vary) (csfd.cz)

Celý film: http://www.youtube.com/watch?v=CV4HfML3aac

Nevím, jestli se někdy odhodlám se na to podívat ...
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 10 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Děti ze stanice Leningradská

Nový příspěvek od StrangerByNight » pátek 5. 10. 2012, 23:39:09

Podobný dokument jsem viděl o dětech bez domova na periferii Ulánbátaru - v zimě přespávaly většinou pod zemí ve svépomocí vyhloubených dutinách pod zemí políž potrubí s teplou vodou, protože jenom tak měly šanci přežít dvacetistupňové mrazy (z nádraží i z noční tramvaje by je vyhodili na ulici a něco na způsob armády spásy tam funguje jen ve velice omezené míře).
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti